Darmowa dostawa od 200,00 zł

Metoda tlenowa

( ilość produktów: 17 )
Metoda tlenowa
Aktywny tlen jest idealnym preparatem zastępczym dla tradycyjnego chloru, jego działanie pozwala oczyścić bakterie, wirusy oraz pozostałe zanieczyszczenia. Preparat utlenia wszystkie niepożądane brudy poprzez swoje aktywne składniki. Stosując tę metodę możesz zapomnieć o nieprzyjemnym zapachu wody, który występuję przy stosowaniu innych metod oczyszczania. Preparat jest rekomendowany dla osób posiadających uczulenia na chlor, jest to idealne rozwiązanie dla małych dzieci.
Warto pamiętać że aktywny tlen powinno stosować się z preparatem Aquablanc A w celu uniknięcia pojawiania się glonów. W ten sposób sprawimy że nasza pielęgnacja na pewno będzie  skuteczna.
Pierwsze zastosowanie to 10 tabletek na każde 15m3 i 400ml Aquablanc A. Rekomendujemy stosowanie wieczorem.
Chemia w tabletkach powinna być stosowana tylko za pomocą dozownika lub skimmera, umożliwia to najszybsze rozpuszczenie się preparatu.
Najważniejszym elementem jest utrzymanie pH w przedziale 7,0 ? 7,4, można to sprawdzić za pomocą papierków lakmusowych. W przypadku pojawienia mętnej wody, warto zastosować dodatkowo chlorowanie szokowe.
CZYTAJ WIĘCEJ
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 44 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-05
Wszystko ok.
2024-07-04
Szybko sprawnie
pixel